Цікаво прочитати

10 книг про емоційний інтелект: 

виховуємо любов і повагу до себе та оточуючих

       Нам пощастило жити в епоху не лише цікавих, а й важливих змін. Ми маємо змогу спостерігати, як нові цінності починають відігравати вирішальну роль в тому, хто ми є, чого прагнемо, та що для цього готові зробити. Місце кар’єри займає покликання, змагання – співпраця, а замість IQ розвиваємо EQ. Адже тепер, як ніколи раніше, стає важливим прислухатися до себе та інших, чути й відчувати. Сповна проявляти свою сутність, та приймати інших, якими вони є. Емоційний інтелект – це вміння бути усвідомленими, емпатичними, правильно ставитися до проблем, підтримувати стосунки з навколишніми, і в результаті – жити повним і насиченим життям.Богосвятська А.І. Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок літератури.- Львів. : Норма, 2015.- 136 с.
( Анна – Марія Іванівна Богосвятська, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівськог обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти, член – кореспондент Ноосферної академії науки і освіти.
Більше 150 публікацій у науково – методичних збірках, журналах. Автор методичних посібників «Сучасний урок: гармонія, натхнення, фантазія (біоадекватні уроки літератури)» (2013), «Біоадекватні уроки етики та позакласні заходи» (2013). Дипломант ІІ ступеня Міжнародного конкурсу «Vivat, учитель!» (2013). Ведуча щомісячної рубрики «Фахові проблеми» Всеукраїнського науково – методичного часопису «Зарубіжна література в школах України».
         Як провести урок – диво, урок – подарунок, урок пошуку істини, урок  урок вселенської душі? Наші органи чуття – двері в безмежний океан пізнання і і взаємодії із навколишнім світом.

         Посібник А.І. Богосвятської допоможе вчителеві – словеснику створити свій неперевершений урок.

Немає коментарів:

Дописати коментар