Пропоную досвід учителяДосвід роботи учителя 
зарубіжної літератури 
Завадівської ЗОШ І-ІІ ступенів 
Тутко Наталії Іванівни

«Найсприятливішим грунтом для зрушення у розумовому розвитку учнів є такі навчальні ситуації, коли учні виступають  з позиції дослідників, коли перед ними виникає певна проблема, що грунтується на певних суперечностях і допускає різні шляхи її розвязання, тобто коли істина народжується в пошуку». Ці слова С. Пасічника яскраво відображають діяльність учителя Завадівської ЗОШ І-ІІ ст. Монастириського району Тутко Наталії Іванівни. Педагог у своїй роботі віднайшла цей «найсприятливіший грунт» і плідно зрошує його своїми новими ідеями.

Педагог уміє подати тему уроку не лише зрозуміло, а й цікаво, а види роботи змушують учнів фантазувати, збуджують уяву вихованців і бажання творити, шукати та пізнавати нове.

  Наталя Іванівна – авторка десятка публікацій у педагогічній пресі. Педагогу належать розробки системи уроків у 5-9 класах із шкільного курсу зарубіжної літератури. На підсумкових уроках та уроках перевірки знань учнів педагог використовує комп’ютерні тести, літературознавчі турніри. Моніторинги знань учнів засвідчують результативність праці педагога.

  Значну увагу педагог приділяє виразному, артистичному читанню художніх творів. На уроках аналізу художнього твору  педагог особливу увагу звертає на художні засоби, за допомогою яких автор досягає образності. Часто на уроках звучать музичні твори, які несуть перш за все пізнавальне значення, розширюють кругозір учнів. Значну увагу на уроках Наталя іванівна приділяє шедеврам живопису, які учні можуть побачити як демонстраційний матеріал так і з моніторів комп’ютерів.

         Педагогічний хист Наталі Іванівни Тутко це цілий комплекс осягнення власного «Я», де поєднується велика енергія і мистецьке світосприйняття і зацікавлений діалог.Досвід роботи матеріали 
вчителя - методиста зарубіжної літератури
Тернопільська ЗОШ І -ІІ ст. №30
Качанової І В


.______________________________
Досвід роботи вчителя зарубіжної літератури
Кременецької гімназії 
Кічатої Анюти Володимирівни


Конспекти уроків:
_______________________________
Досвід роботи вчителя зарубіжної літератури
Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району
Дячок Світлани Євгенівни


_________________________________
Досвід роботи вчителя зарубіжної літератури
Козівської ЗОШ І - ІІІ ст №2
Голяс Світлани Євгенівни


Кластер на уроках зарубіжної літератури (презентація)
_____________________________________
Досвід роботи вчителя зарубіжної літератури
Буглівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лановецького району
Нукало Ольги Василівни


Творчі здобутки учителів - словесників щодо реалізації оновленої навчальної програми із зарубіжної літератури у 9 класі:
Творчість Сігела ( з досвіду роботи Назарчук О.І., вчителя -методита Залужанської ЗОШ І - ІІІ ст. Збаразького району);
анкети героя, героїні.
Презентація "Творчість Шолома - Алейхема" (з досвіду роботи Петричко І.З., вчителя -методиста Максимівської ЗОШ І-ІІ ст. Збаразького району).Творчість єврейського нпроду
Система конторлю на уроках зарубіжної літератури (з досвіду роботи Євдокімової Н.І. ст. вчителя Підлісецької ЗОШ І -ІІст. Кременецького району
_____________________________________________     
 А.В. Кічата має веселий, доброзичливий характер, вміє і любить працювати, а також здатна щиро радіти як результатам своїх здобутків, так і успіхам інших людей. 

      Анюта Володимирівна залюблена у професію вчителя. 

      Емоційність, ерудиція, креативність, любов до професії , вміння працювати із вчителями та учнями у гімназії - усе це поєдналось в особі учителя –методиста і заступника директора Кременецької гімназії на Тернопільщині. Вона розв’язує важливі проблеми, що постають перед педагогами і гімназистами; відчуває потребу в самоаналізі своєї діяльності, уміє співвідносити її з основами фахової методики і передовим педагогічним досвідом, цікавиться новизною у методиці викладання зарубіжної літератури, успішно використовує нестандартність в організації навчально – виховного процесу, який будує на глибокій науковій основі. Щороку у гімназії відбуваються цікаві зустрічі, наукові конференції і диспути. Успішно проводить апробацію навчальної літератури із із зарубіжної літератури. Налагодила тісні контакти з авторами підручників із зарубіжної літератури. Учасниця семінару – зустрічі із авторами підручників зарубіжної літератури для учнів 8 класу у м. Тернопіль. Уклала цікаву і плідну співпрацю із музеєм Словацького (м. Кременець). 

     Педагогічний хист Анюти Володимирівни Кічатої – це цілий комплекс, в якому поєднується внутрішня гармонія, велика енергія і мистецьке світосприйняття. Творча співпраця і зацікавлений діалог становлять основу методичної діяльності Анюти Кічатої. 

   Кічата А.В. – врівноважена, інтелігентна, користується авторитетом серед колег – педагогів.

     Опис досвіду Кічатої А.В., уителя -методиста Кременецької гімназії.

Презентації

                               Мистецтво бароко.
                               України втрачене дитя.
     Педагогіка Шалви Амонашвілі:
                                                         Взаємини учителя і учня за педагогікою Ш. Амонашвілі
                             Гуманна педагогіка на уроках зарубіжної літератури
                             Дегустація літературного твору

Досвід роботи вчителя світової літератури Козівської ЗОШ І-ІІІст. №2 Голяс Світлани Євгенівни за проблемою “Кластер як метод формування критичного мислення школярів на уроках світової літератури”.Досвід роботи вчителя зарубіжної літератури Кам'янківської ЗОШ І - ІІІ ст. Підволочиського району Гринюк Лілії Іванівни "Сучасний урок літератури: виховання краси".

Шкільний предмет зарубіжної літератури - невичерпне джерело естетичних  і художніх цінностей. Розвиток творчих здібностей - одна з актуальніших проблем у творчій лабораторії вчителя - словесника. Розвиваючи нахили й задатки дітей, учитель - методист Гринюк Л.І. виховує їх здатними до критичного аналізу й об'єктивного оцінювання різних явищ і фактів, до творчих пошуків і надбань, до оригінального розв язання проблем, тобто формує повноцінну, інтелектуально розвинену і духовно багату особистість.

Конспекти уроків

                                    Урок 3.Досвід роботи вчителя зарубіжної літератури
Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Корнєєвої Наталії Володимирівни
Немає коментарів:

Дописати коментар